O NAS 

Zrealizowaliśmy ponad 10 tys. m2 powierzchni mieszkalnych.

Często klienci starają się działać na własną rękę, oddzielnie szukając architekta oraz ekipy remontowo-budowlanej. Niestety efektem jest strata czasu oraz nieraz dodatkowe wydatki. Błędne rozplanowanie prac powoduje niepotrzebny stres oraz wydłużenie dnia do zamieszkania w wymarzonym mieszkaniu.  Dzięki naszej obsłudze można tego wszystkiego uniknąć. 

Nasza oferta jest bardzo klarowna. Od razu określamy zarówno koszt projektu, materiałów, montażu oraz przewidywanego terminu oddania realizacji. Szeroki zakres usług i dostępu do sprawdzonych ekip remontowych gwarantuje, że klient nie musi się angażować w prace budowlane i może wprowadzić się do gotowego i urządzonego mieszkania. Zajmujemy się tym od ponad 7 lat, a dzięki nam wiele osób mogło szybciej niż planowała wprowadzić się do swojego idealnego mieszkania. 

9

lat zdobywania ciągłego doświadczenia

NASZE USŁUGI

Projektowanie
Naszym celem jest tworzenie idealnie dopasowanych przestrzeni. Odpowiedniego wnętrza nie tworzą produkty, a dobrze przemyślane i oryginalne rozwiązania. Tworząc projekt mieszkania, chcemy aby przyszły właściciel już po wejściu czuł się jak u siebie - swobodnie i przytulnie. 

W tym celu przygotowujemy przed rozpoczęciem prac fotorealistyczne wizualizacje, aby jak najdokładniej pokazać przewidywany efekt końcowy.  
Realizacja wnętrz
Wykończenie mieszkania wiąże się z podejmowaniem wielu decyzji. Prowadząc realizację staramy się jak najbardziej ułatwić ten proces. Stosujemy wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz korzystamy tylko ze sprawdzonych i solidnych wykonawców. Wysoką jakość naszych usług potwierdzamy 2-letnią gwarancją na wykonane elementy. 

Idealne wnętrze to połączenie potrzeb, wymagań i oczekiwań z naszym profesjonalizmem, doświadczeniem 
i pasją.
Łazienki i pokoje kąpielowe
Wykonanie perfekcyjnej łazienki to jedna z najtrudniejszych prac, którą bez odpowiedniej wiedzy bardzo ciężko przeprowadzić samemu. Pomieszczenia te wymagają szczegółowego planu, zaplanowania budżetu, a także przemyślenia zakresu i chronologii prac. 

Przed realizacją dokładnie przedstawimy jak będzie przebiegało wykonania Twojej łazienki. Każdy detal będzie wzięty pod uwagę. Zajmujemy się wszystkimi etapami realizacji – od pomiaru, zakup, aż po instalację i aranżację.
Zabudowy kuchenne i meblowe
Meble kuchenne są jednym z najważniejszych elementów nowego mieszkania. Wybór powinien być przemyślany, a ich ergonomia odpowiednio zaplanowana, ponieważ będą użytkowane przez kolejne lata. Aby najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów, projektujemy meble na wymiar - idealnie dopasowane do wnętrza, spełniające marzenia o idealnej, funkcjonalnej i pojemnej kuchni.
1
2
3
KOMPLEKSOWOŚĆ
INDYWIDUALNOŚĆ
OSZCZĘDNOŚĆ
W realizacji mieszkań pod klucz najważniejsza jest kreatywność. Przy każdym projekcie jesteśmy otwarci  na nowe pomysły oraz potrzeby przyszłych właścicieli.

Oferujemy pełną obsługę od  przygotowania 

projektu, aż po oddanie gotowego 

mieszkania.  Zajmujemy się zakupami, 

transportem,  koordynacją prac 

wykonawców i sprzątaniem.

Oferujemy obsługę od  przygotowania  projektu, aż po oddanie gotowego  mieszkania.  Zajmujemy się zakupami,  transportem,  koordynacją prac  wykonawców i sprzątaniem.

Kupując produkty od stałych dostawców otrzymujemy niższe  ceny niż przy jednorazowych zakupach. Dodatkowo nasza usługa dla Państwa jest objęta 8%, a nie 23% stawką VAT.

APARTAMENTY
LUDWINÓW
HARMONICA HOUSE 
APARTAMENT
W CENTRUM

ZOBACZ WIĘCEJ >

ZOBACZ WIĘCEJ >

ZOBACZ WIĘCEJ >

REALIZACJE

APARTAMENTY LUDWINÓW

< WRÓĆ

ZOBACZ WIĘCEJ >

HARMONICA HOUSE

< WRÓĆ

ZOBACZ WIĘCEJ >

APARTAMENT W CENTRUM

< WRÓĆ

ZOBACZ WIĘCEJ >

SPOTKANIE

ZAPOZNAWCZE

INWENTARYZACJA
MIESZKANIA

USTALENIE TERMINU

PRAC

PODPISANIE

UMOWY

REALIZACJA

INWESTYCJI

WYPOSAŻANIE

MIESZKANIA

PRZEKAZANIE

KLUCZY

2 LATA PEŁNEJ

GWARANCJI

PRZYGOTOWANIE

PROJEKTU

ETAPY WSPÓŁPRACY

CO ZAPEWNIAMY

OSZCZĘDNOŚĆ

CZASU

TERMINOWE

REALIZACJE

PEWNI

WYKONAWCY

SPRAWDZONE

MATERIAŁY

2-LETNIA GWARANCJA

PRZEJRZYSTA

OFERTA

EKOLOGICZNE

PRODUKTY

OSZCZĘDNOŚĆ 15% WARTOŚCI VAT

ZADZWOŃ DO NAS

+48 510 051 276

E-MAIL

biuro@podklucz24.pl
ZNAJDŹ NAS 
NA FACEBOOK