Dlaczego My

icon2

Współpraca z najlepszymi architektami

icon3

Współpraca z instytucjami finansowymi

icon4

Szanujemy Państwa czas i gust

icon6

Pełna opieka nad naszymi klientami

icon1

Kontrola każdego etapu pracy

Funkcjonalność

Wnętrza, które dla Państwa projektujemy cechują się nie tylko wysoką estetyką i interesującą aranżacją, ale przede wszystkim ergonomią i funkcjonalnością. Nasi architekci w oparciu o informacje uzyskane od Państwa, zaproponują taki układ funkcjonalno-użytkowy lokalu, który będzie najlepiej dopasowany do stylu życia i wypoczynku, preferowanego przez jego przyszłych mieszkańców.

Ekonomia

Zakup mieszkania to wydatek rzędu kilkuset tysięcy złotych. Wykończenie mieszkania to koszt około kilkudziesięciu tysięcy. Projekt wykończenia wnętrza kosztuje tylko kilka tysięcy, a więc około 1 % wartości inwestycji. Efekt końcowy jest wypadkową projektu oraz jakości wykonanych prac, a jednocześnie wpływa on w 100 % na komfort Twojego życia. Dobrze przemyślany projekt, sprawnie i szybko przeprowadzona realizacja to realna oszczędność.

Poszukiwanie fachowców, zakup materiałów, sprzętu oraz nadzór nad wykonywanymi pracami to wiele dziesiątek godzin. Koordynacja prac, ustalanie ich kolejności to następne wyzwanie. Czasem będziesz musiał wziąć kilka dni urlopu aby temu podołać. Możemy cię jednak w tym zastąpić. Powierzając te sprawy nam, zaoszczędzisz swój czas i uzyskasz pewność terminu zakończenia realizacji. Do tego dostaniesz gwarancje na wykonane prace. Czas to pieniądz, w tym wypadku to Twój pieniądz.

Zamiast 23 % VAT zapłacisz tylko 8 % na usługę z materiałami. Dodatkowo w większości hurtowni mamy wynegocjowane indywidualne rabaty. Dzięki temu możemy dodatkowo obniżyć Twoje koszty.

Współpracujemy z większością instytucji finansowych. Jeśli więc zaistnieje taka potrzeba, to pomożemy Ci również uzyskać finansowanie Twojej inwestycji na korzystnych warunkach. Wybierzemy bank i kredyt dopasowany do Twoich oczekiwań i możliwości.

Wygoda

Na konsultacje możesz przyjechać do nas. Przedstawimy nasze propozycje i omówimy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Jeśli sobie życzysz to my przyjedziemy do Ciebie. Gdy zlecisz nam wykonanie „pod klucz”, to Twoje zaangażowanie sprowadzi się do absolutnego minimum. Będziesz informowany o postępach prac w wybranym przez Ciebie czasie i miejscu. Ty tymczasem będziesz mógł się zająć swoimi sprawami.

 Współpracujemy z największymi najlepszymi producentami asortymentu wykończenia i wyposażenia wnętrz,jak Cersanit, Opoczno, Barlinek, Armatura, Grohe, Dulux, Dekoral, Beckers, Ceresit, Indesit, Amica, Electrolux, Bosch, Siemens, Vox, Roca i inni. Przekłada się to na jakość i szybkość naszych realizacji.

Bierzemy pod uwagę niezawodność produktów i serwis reklamacyjny.

Każdego dnia staramy się, żeby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z oferowanych przez nas usług.